Policija-nova-111

“Сьогодні став свідком дуже цікавої ситуації: вуйко на джипі виїздив з вул. Павлика (перша бічна Лепкого направо) ЗАДОМ на, власне, вул.Лепкого. Година десь 16:30. Купа пішоходів, котрі мусять обходити той джип, який ніяк не може виїхати, матюкають водія. Водій не може виїхати, бо зі сторони вокзалу щільний автомобільний рух….совається дядько на переході вобщім. Обійшов його, теж матюкнувся і тут, о чудо!!! з-за повороту ( з вул. Гаркуші) з’являється поліцейський автомобіль і впираєтья дядькові прямо в лоб (бо той вже таки виїхав, але стоїть на зустрічній смузі проти шерсті). Я радію від того,як вчасно з’явилась поліція, потираю руки і шукаю, де купити попкорна, але тут стається небачене: поліція просто об’їздить порушника і їде далі! На жаль, такого повороту я не очікував,а тому не зафіксував номери екіпажу. Зате звернув увагу на те, що мигалка на машині була двоколірна і пані поліцейська,пасажир, була блондинкою )
Не міг не поділитись, бо для мене особисто це перша ложка дьогтю в роботі нової поліції, якою я захоплююсь, на яку я сподіваюсь і всіляко підтримую. Сподіваюсь,керівництво розбереться, чому патруль закрив очі на таке небезпечне порушення ПДР”, – пише у ФБ ‎Alex Lytvynenko.

Крім того, Игорь Ch додав у коментарях: “Так само вчора спостерігав як поліцейські пройшли повз водія в машині що була припаркована на тротуарі вул. Франка і було лише 40-50 см для проходу пішоходів. Копи просто акуратно бочком пройшли“.