Поліціанти встановили, де може бути цей автомобіль та поїхали у двори. Припущення підтвердилися – згодом на місце під’їхав білий автомобіль Аudi A8 без державного номерного знаку, пишуть Версії з посиланням на сторінку Патрульна поліція Івано-Франківська.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківська.

На підставі п.3 ст. 35 Закону України “Про Національну поліцію” патрульні зупинили автомобіль. Під час поверхневої перевірки в салоні автомобіля поліціанти виявили предмет, схожий на пістолет. На місце виїхала слідчо-оперативна група. За словами експерта, в салоні був пістолет травматичної дії, переобладнаний з газового. Документів на пістолет водій не мав, за це йому загрожує кримінальна відповідальність.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківська.

За кермом автомобіля був 26-річний іноземець. На нього винесли постанову за ч. 6 ст. 121 КУпАП (відсутній номерний знак). Під час оформлення адмінматеріалів патрульні виявили, що автомобіль Аudi A8 обладнаний спеціальними світловими та звуковими сигнальними пристроями. Їх демонтували, на водія склали адмінпротокол за ст. 122-5 (порушення вимог встановлення спецсигналів).