Похожее изображение

Крім того, чоловік запевняє, що державні номерні знаки, вказані в дозволах, виданих Державтоінспекцією на використання спецсигналів на автомобілях патрульних, не відповідають номерним знакам, які розміщені на поліцейських автомобілях в дійсності, пишуть Версії.

«Раніше в Івано-Франківську була ситуація, до мене звернулись по допомогу. Людина частково була винна, а частково – ні. Тому, що ситуація була двоякою. На рівнозначному перехресті водій був перешкодою справа для патрульних. Але патрульні їхали на синіх проблискових маячках. Вони виконують це по злочинному наказу Хатії Деканоїдзе. По документах тоді вже було створено УПП – Управління патрульної поліції. А всі документи записані на Державтоінспекцію. Тобто, зміна юридичної назви тягне за собою скасування всіх документів, які передають ці дозволи. Як це вийшло, вони вже поміняли авто на київські номера, тобто, на систему номерних знаків з 1, а не з 09. На франківських написано серія 0907… Тобто, два з трьох основних пунктів були порушені. Вони одразу почали пояснювати і звинувачувати водія, що він не надав їм перевагу у русі, хоча він був правий згідно ПДР. Адже, перехрестя рівнозначне, ширина доріг співпадає з двох сторін. І вони (патрульні) зобов’язані були йому надати перевагу у русі. Але вони наполягали на тому, що мають пріоритет. Я просив надати документи на проблискові маячки. Після того, вже було кілька ДТП з патрульними, коли вони заїхали в невідому мені людину на перехресті вулиць Бельведерська – Пилипа Орлика – Новгородська і ще тоді я побачив, що постанову на патрульну машину складають по ксерокопіях на цивілку і на техпаспорт. Тому, що в той момент їм, навіть, не надавали оригінали документів на руки. Тобто, будь-якого водія, який має на руках ксерокопії документів покарають, а їм можна. Знову зловживання», – відзначив Михайло Бойчук.

Франківець, відомий як «Хімік», надав Версіям копії дозволів на встановлення та використання на транспортному засобі спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв синього кольору, виданих Державною автомобільною інспекцією. Відзначимо, що Державна автомобільна інспекція Міністерства внутрішніх справ України ліквідована 18 листопада 2015 року.