Про це під час оперативної наради повідомила начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко.

“У нас поліклініки працюють в обмеженому режимі. Так, це правда. Звична робота розпочнеться з 22 числа. У нас вчора була оперативна нарада, ми проговорили всі питання, як ми маємо вийти з цього карантину”, – відзначила Марія Бойко, пишуть Версії.

Міський голова додав, що слідом за поліклініками відновлять роботу стоматології та громадський транспорт.

“З 22 числа щоб поліклініки працювали. Вчора оприлюднили рекомендації – з 22 травня запрацює громадський транспорт, дитячі садочки теж. Як тільки дає дозвіл Кабмін – ви повинні працювати. Я розумію, що так зручно зараз не працювати, але є вимога часу. Маєте тиждень часу, щоб підготуватися. Всі вже міста працюють, у нас чомусь стоматологи, поліклініки не працюють”, – відзначив Руслан Марцінків.

В управління охорони здоров’я виправдовуються. Кажуть, що рекомендації Кабміну непросто виконати. Та над цим вже працюють.

“Це тому, що є такі тимчасові рекомендації, які нереально виконати. Написати можна багато. Але виконати їх дуже складно. Тому саме 22 числа у нас. На даний час поліклініки працюють в режимі гострозаразних хворих. Тобто, приймають лише тих хворих, які гарячкують, які потребують невідкладної медичної допомоги. А з 22 числа будемо працювати в повному режимі. Це і стоматологів стосується і всіх наших поліклінік”, – пояснила Марія Бойко.

Крім того, вона додала, що в Івано-Франківську є ще два заклади, які й надалі працюватимуть, як лікарня для госпіталізації коронавірусних хворих. Мовляв, повинні бути резервні відділення, якщо буде новий спалах чи друга хвиля захворювання на коронавірус.

“Центральна міська клінічна лікарня та Перша міська клінічна лікарня – це стаціонари, які є ковідними шпиталями. Тобто, вони будуть і надалі приймати пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Тому повністю відкритися і починати працювати так, як вони працювати в січні-лютому їм просто не вдасться. Тому вони, ймовірно до 1 червня, залишатимуться працювати, як лікарні для госпіталізації коронавірусних хворих та пацієнтів лише в ургентному порядку. Тобто, це ті пацієнти, які доставляються швидкою допомогою, або скеровуються для лікування коронавірусної хвороби”, – відзначила Марія Бойко.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!