Крижану естафету йому передали ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та начальник Управління МВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин.

 

 

У благодійній акції Володимира Володимировича підтримали його колеги: заступник начальника Управління ДСНС в області з реагування на надзвичайні ситуації Віталій Федунків, перший заступник начальника АРЗ СП Управління ДСНС в області Василь Микитин та начальник відділу державного нагляду та контролю Управління ДСНС в області Віктор Іваницький.

 

Усі кошти, зібрані цією благодійною акцією, підуть на потреби прикарпатських рятувальників, котрі нині перебувають у зоні АТО, а також на сім’ї тих працівників Управління, родичі яких зараз воюють на Сході.

 

У свою чергу, начальник Управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький передав крижану естафету начальнику Управління ДСНС в Тернопільській області Віктору Маслею та керівництву головного Інспекторату з Ургентних питань Марамурешського повіту Румунії.

 

 

 

 

 

Фото: Kristina Percovich