news-image: Франківські школярі плетуть маскувальні сітки для бійців АТО

“До нас звернувся директор 23 школи нашого міста. Учитель з тої школи зараз воює в АТО і його батальйону дуже потрібні маскувальні сітки. Я знаю, що й інші школи зголосилися допомогти.Ми звернулися до дітей, діти відгукнулися, батьки також підтримали. Опісля вийшли на людей, які у Вінниці продають сітки, схожі на воротарські.Одна сітка коштує 280 гривень…”, – розповідає Інна Ільницька, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Вдома діти разом із батьками ріжуть старі простирадла на стрічки і приносять їх до школи. Тут у позаурочний час зав’язують ці стрічки на сітку.Школярі в’яжуть стрічки почергово, через велику кількість дітей. Оскільки наймолодші учні не можуть зав’язати вузол, замість них до акції долучаться їхні батьки. Загалом у школі планують сплести 33 сітки (з кожного класу по сітці), після чого передати їх у зону АТО. Вчителі планують допомогти не лише сітками, а й сухпайком для солдатів.

Учням допомагає вчитель фізкультури Віктор Дмитрович. Він каже, що хлопці з АТО замовили сітки розміром 2 на 3 метри.Це зручно, бо у разі потреби їх можна зв’язати докупи. Загалом, вчитель у захваті від такої загальношкільної ідеї. Як і самі школярі, котрі з радістю вплітають свій внесок у незалежність України.