Ідея буде реалізована у межах проекту, які представники Печеніжинської ОТГ розробляли спільно з радниками ІФ ЦРМС, інформують у Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Проект поданий на 9-й обласний конкурс програм та проектів розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської обласної ради, пишуть Версії з посиланням на Фіртку. 

Поруч с. Княждвір Печеніжинської ОТГ розташований унікальний тисовий заповідник, який може стати туристичним об’єктом. Власне кемпінг, за ідеєю проекту, має передбачати облаштування місць відпочинку для туристів, місць дозвілля, велоінфраструктуру.

«У випадку з проектуванням кемпінгового містечка, важливо одразу визначитись із функціональним плануванням території. Застосовуючи сучасні підходи до зонування території та враховуючи ДБН, при благоустрої території потрібно врахувати розташувати зони відповідно до їх призначення з прив’язкою до конкретної місцевості», – вважає радник з питань просторового планування та управління ресурсами Івано-Франківського ЦРМС Тетяна Данилів.

Студенти Університету Короля Данила після огляду відповідної ділянки в с. Княждвір та проведення фотозйомки, працюватимуть над схемою розміщення цих просторів, оцінять можливості під’їзду до них та порекомендують в рамках ескізних пропозицій як краще розмістити усі ці об’єкти.