Чи потрібно в університеті запровадити дистанційне навчання знову?  ОПИТУВАННЯ – НІВРОКУ

Таку інформацію озвучили Суспільному Карпати представники вишів.

Директор Інституту філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Роман Голод каже, що, очевидно, навчання в їхньому виші після другого листопада буде дистанційним: “Але наразі чекаємо офіційного підтвердження – наказу ректора ПНУ”.

Івано-Франківський національний медичний університет продовжить навчання в дистанційній формі до 15 листопада – так вирішив ректорат у середині жовтня. Цю інформацію підтвердила прессекретарка Надія Шегда.

В онлайн-режимі навчаються всі студенти – українські та іноземні. Щодо гуртожитків, то студентам рекомендували діяти на власний розсуд: якщо є потреба залишитися в гуртожитку, вони можуть це зробити.

Прессекретарка Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Галина Вархов повідомила: “Оскільки Івано-Франківськ в червоній карантинній зоні, то, ймовірно, що ми продовжимо навчатися дистанційно до 15 листопада. Поки офіційного наказу ректора про це немає, але, очевидно, він завтра (30 листопада, – ред.) вийде”.

Ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький підтвердив інформацію, що їхні студенти та викладачі з другого листопада продовжать навчання у дистанційному форматі на невизначений термін в межах семестру.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!