Ціну за оренду встановлять символічну – 1 гривню. Про це міський голова Руслан Марцінків розповів у програмі #ЙОd, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

“Тобто ми будемо пропонувати, щоб айтішники заходили, робили ремонт і робили великий iHUB, – сказав Марцінків. – Я вважаю, що це буде дуже класний проєкт”.

Нагадаємо, у 2017 році Івано-Франківська міська рада на аукціоні придбала державний пакет акцій ПАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” в розмірі 99,5% від статутного капіталу за 33 920 000 гривень.

Ще 19,5 млн грн міська рада вклала у статутний фонд заводу.

Зараз локомотиворемонтний завод має заборгованість перед пенсійним фондом приблизно пів мільйона гривень. За словами Марцінківа, ця заборгованість тягнеться приблизно 15 років.

“Але ми витягнули це підприємство, яке мало 15 млн грн заборгованості. І за більш як рік ми змогли збільшити заробітну плату у три рази, погасити всю заборгованість з виплати зарплати. Залишилися ці невеликі кошти, які ми обов’язково перекриємо, – сказав Марцінків. – Я вважаю, якби місто хотіло продати  це підприємство, воно продасть його не менше як за 100-120 млн грн у майбутньому. Але ми не плануємо зараз продавати, ми вважаємо, що це підприємство може розвиватися”.

Цього тижня  на локомотиворемонтному заводі відкрили їдальню для працівників, де можна пообідати за 15 гривень.

Раніше iHub для айтішників мали облаштувати  по вулиці Гординського, 10 норвезькі інвестори. Починалося все оптимістично – гей-гоп, інвестиції, реставрація, розвиток… Та раптом інвестори дали задню. А пам’ятка знову залишилася ні з чим. Добре, що хоч дах встигли зробити – за міські гроші.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!