Івано-франківських паломників у Стамбулі висміяли на російському телебаченні (ВІДЕО)

Того дня до резиденції Вселенського патріархату в Стамбулі прибула група франківців, які 47 днів йшли пішки від храму Софії Карпатської, що на Прикарпатті, до храму Софії Константинопольської, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Цієї події не оминули й російські кореспонденти. Так, журналісти російської передачі “Вести недели” зняли сюжет про паломників і рішення Синоду. Вони зробили акцент на тому, що українські телевізійники просили франківців кілька разів промовити “Слава Україні! Героям Слава!”.

“Цим самим гаслом вони зустрічали й заяву Вселенського патріархата”, – коментують російські пропагандисти.

Протоієрей Свято-Троїцького храму в Ірпіні Віктор назвав це рейдерським захопленням.

“Неясно, чим керується керівництво у Стамбулі. Якими моральними законами – вже не говоримо про церковні канони. Це викликає подив”, – каже протоієрей Віктор.

У сюжеті також зазначили, дана подія тільки об’єднала прихожан, священнослужителів Свято-Троїцького храму. Люди сподіваються, що “Матерь Божья не допустит этого раскола. Эти Филареты, раскольники – они не должны в нашу церковь вмешиваться”.

Детальніше дивіться у відео з 20-ої хвилини.


Нагадаємо,  один з екзархів Костянтинопослького патріарха в Україні архієпископ Даниїл народився в Івано-Франківську, йому 46 років. Свій церковний шлях він почав в Україні в Греко-католицькій церкві, навчався в Івано-Франківській семінарії, був висвячений у диякони. У 1996 році майбутній владика й екзарх емігрував до США, де продовжив освіту в папському Католицькому університеті Америки у Вашингтоні.