Франківським медикам прийшли доплати “зверху”

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пишуть Версії з посиланням на   Західний кур’єр.

Він також додав, що 30 квітня надійшли кошти від НСЗУ на виплати медикам, але є проблеми з виплатами заробітних плат працівникам міських поліклінік.

«У четвер вдалося підписати угоду. Не розумію, чому місяць тримали і не підписували з нашою дитячою лікарнею. Очікуємо виплати НСЗУ», – сказав мер.

За його словами, 30 квітня також надійшли обіцяні державою кошти на доплати медикам.

«В четвер надійшли кошти за березень у сумі 1 млн 400 тисяч. 1 млн – Центральній міській клінічній лікарні і 400 тисяч – Міській клінічній лікарні №1. Хоча цього недостатньо, бо ми з міського бюджету за березень виділили 6,5 млн грн»,– зазначив Р. Марцінків.

Також із четверга місто почало медикам виплачувати матеріальну допомогу з міського бюджету.

«Більшість медиків, які боролися з коронавірусом, за поданням головних лікарів отримають доплати від міста. Окрім Центральної міської клінічної лікарні, Міської лікарні №1, частково Центру первинної медичної допомоги, виплати частково отримають медики обласного легеневого диспансеру та «Швидкої допомоги». З 1 квітня вони на прямих бюджетних розрахунках, тому ми прийняли рішення робити це у вигляді доплат матеріальної допомоги», – повідомив Р. Марцінків.

Водночас міський голова зазначив, що, попри це, є великі проблеми з виплатою зарплат у стоматполіклініці, яка під час карантиину не працює і не має можливості заробляти, а також у поліклініках міського Центру первинної медичної допомоги.

«1 млн 600 тис. гривень не вистачає на виплату зарплат працівникам міських поліклінік. Тому шукаємо кошти з міського бюджету. Це дуже непросто, але ми це робимо», – наголосив Р. Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!