news-image: Новий генплан передбачає повернення франківського аеропорту в комунальну власність
 Як пояснив головний архітектор міста Володимир Гайдар, кожен мешканець міста має право ініціювати зміни у генплані. Ці зміни вивчить спеціальна комісія і або відхилить, або прийме. Люди отримають арґументовані відповіді на свої письмові пропозиції.

Проте наразі склад комісії ще не затверджений. Його затвердять пізніше, пише ГК. Як обіцяє Гайдар, 50% комісії буде складатися з представників громадськості.

На презентації говорили про архітектурно-планувальну частину, транспортну, та інженерну. Як зазначив представник Державного інституту Сергій Фіалкович, генплан передбачає перевести франківський аеропорт (який є резервним від львівського) у комунальну власність. Крім того, планується побудувати декілька нових автостанцій та міжнародний вокзал. Володимир Гайдар додав, що заплановані й багаторівневі паркінги на вул. Незалежності, Галицькій та Набережній імені Стефаника.

Після того, як генплан скоригують, міська влада прийме ще кілька важливих документів. Мова йде про план зонування та детальний план забудови територій.