Зокрема, активіст просить поштукатурити дамбу зі сторони вулиці Ленкавського, почистити залізобетонні “лотки” від намулу та різного сміття, поремонтувати сходи зі сторони Південного бульвару та відновити роботу нещодавно відремонтовано громадського туалету, пишуть Версії.

В “Центрі розвитку міста та рекреації” готові піти на зустріч у вирішенні тих питань, які в компетенції комунального підприємства.

“На озері працює дві вбиральні. Одна навпроти чорнової станції, друга безпосередньо на самій базі прокату. У зв’язку з реконструкцією озера та, відповідно, малою кількістю відвідувачів, тимчасово економічно недоцільно брати окремого працівника на вбиральню навпроти човнової. Ключі від цієї вбиральні можна взяти на базі прокату або скористатися вбиральнею безпосередньо в приміщені бази”, – коментує директор КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк.

Щодо проведення ремонтів та зараз іде реконструкція території міського озера, і замовником робіт виступає не “Центр розвитку міста та рекреації”, а Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. Одним із пунктів клопотання Василя Томашевського є прохання покосити водорості. “Скоро Чемпіонат України з плавання, треба вже і негайно приступити до косіння водоростей. Зараз тепло, люди масово почали купатися в міському озері, щоб не було летальних випадків (щоб діти не заплутались у водоростях)”, – зазначає активіст.

У “Центрі розвитку міста та рекреації” відмічають, що цьогоріч Чемпіонат України з плавання на відкритій воді проводиться не в Івано-Франківську, а в Тернополі.

“До 10 червня триває нерестова заборона, тому проводити будь-які роботи до цього часу немає можливості”, – коментує Руслана Василюк.

Також занепокоєння активіста викликає масова загибель риби.

«Кожен день дохне риба. Вже тачкою вивозять по п’ять великих рибин білого амура (один довжиною майже метр та вагою до 14 кг). Де і чим займається рибінспекція? Старі риболови підказують, що риба дохне «бо її б’ють електровудкою», – йдеться в клопотанні.

Василь Томашевський просить, щоб до охорони та наведення порядку на території відпочинкової зони долучилась і «Муніципальна варта».

«Ми, громадськість, завжди допоможемо», – переконує активіст.