Відкрите рейтингове інтернет-голосування стартувало о 9 ранку і буде закрите о 21 годині. Склад Ради оголосять 6 червня, пишуть Версії.

Серед 56 кандидатів – єдиний представник від Прикарпаття. ГО «Антикорупційна гвардія» подала кандидатуру викладача Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, громадського активіста Романа Кобильника.

У своєму мотиваційному листі франківський науковець відзначив, що побудова української державності неможлива в повній мірі через корупцію в державному апараті.

«Я переконаний, що функціонування органів державної влади та місцевого самоврядування повинно бути прозорим та відкритим для громадян, а контроль громади за їх діяльністю є запорукою ефективності роботи держапарату та побудови громадянського суспільства», – відмітив Роман Кобильник.

Як відзначають організатори, віддавати голоси за представників громадських об’єднань можуть усі громадяни, які проживають на території України. Одна особа має право обрати до 15 кандидатур з-поміж 56-ти претендентів від 35 ГО. Долучитися до виборів можна за посиланням: https://nabu.gov.ua/voting/.