Діти, які виховуються у цьому центрі, опинилися у складних життєвих ситуаціях, тож до них потрібний особливий підхід і значно більше уваги та турботи проявляти як з боку керівництвата працівників Центру, так і відповідних служб, які опікуються і забезпечують майбутнє цих дітей. Про це пишуть Версії з посиланням на  Галку.

Директор Центру Василь Серденько, український богатир (стронґмен), багаторазовий рекордсмен України силові досягнення якого занесені до Книги рекордів України, чемпіон України з штовхання ядра Назар Павлів, а також головний фахівець Івано-Франківської ФСТ «Динамо» Василь Шумало провели спортивну розминку з дітьми, змістовно поспілкувалися, організували різні конкурси, вікторини.

Кожний зі співорганізаторів спортивно-виховного заходу позитивно оцінили спільну працю для дітей, йдеться на сторінці Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області у Фейсбуці.

«Ми провели спортивну розминку за безпосередньою участю нашого земляка богатиря Назарія Павліва та спортсменів і тренерів обласної федерації спортивного товариства «Динамо», щоб показати дітям, що можна і потрібно не тільки займатися спортом, але й, на їх прикладі, досягати високих вершин у спорті. Це є стимул для дітей рівнятися на сильних і успішних, а також є як добрим виховним моментом, так і загартовування тіла і духу, щоб рости здоровими», – зауважила начальниця відділу ювенальної превенції ГУНП в області Алла Бойчук.

Спортивне заняття провели уперше, але сподіваються, що він стане традиційним.