Андрій Подільський розповів про штурм Івано-Франківського ОДА

2 грудня минулого року Віктор Неміш повів студентів-мітингувальників погрітись в Івано-Франківський “Білий Будинок”, але там їх зустріла міліція, котра не хотіла пропустити студентів в середину.

Як розповів пан Подільський: “Вчора, 2 грудня була річниця першого штурму ІФ ОДА слабоорганізованою молоддю Правого сектору Івано-Франківщини як відповідь на побиття студентів у Києві, демонстрація рішучості намірів та відсутності страху перед режимом. Василь Абрамів, Андрій Подільський, Віктор Неміш – повели молодь погрітися в стіни адміністративної будівлі, яка є власністю територіальної громади, яка й опалюється за гроші народу . Так окупована будівля бандо-чиновниками, проти системи яких на вулиці мітингуууують при -10°, стала приманкою для молоді.. Ніхто, звісно, не планував захоплювати ОДА, адже практично хаотична молодь не мала сформованої системи. Система не сформована ще й до нині.
Тільки яскравою демонстрацією була акція і наслідки та висновк: на нас трьох були відкриті кримінальні справи, Василь як рецидивіст – поїхав у столицю у форпост – – 5-поверх Профспілок, я на зустрчі зі слідчим, Віктор як депутат ОР почувався впевненіше. Т.зв. тодішня наша опозиція нас злила – в унісон з владою назвали нас “провокаторами”, Микитюк і Попович навіть не давали слова з окупованої ними сцени, жодної матеріальної чи фінансової підтримки від т.зв.

Штабу Національної Спротиву , якому народ жертвував мільйони, і ще , за час відсутності на публіці (адвокат порадив перечекати в затишші) -спроба “хіміків” “захопити” Правий сектор в області, забороняли навіть листівки роздавати на Вічевому майдані.
Боротьба триває наша система міцніє”.