Результат пошуку зображень за запитом "франківськ побиття чиновника"

Фото Фіртка

Депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Абрам’як просить на сесії розглянути ситуацію з побиттям Назарія Куземки – заступника директора департаменту молодіжної політики. На нього під час рейду з виявлення точок незаконного продажу алкоголю неповнолітнім на БАМі напав власник закладу «Діжка пива». Постраждали і працівники «Муніципальної варти», які першими виявили «точку» неподалік нового сучасного дитячого майданчика – одного з найбільших та найкращих в місті, пишуть Версії.

«Працівнику виконкому було завдано тілесних ушкоджень, він зараз перебуває на лікарняному», – повідомив на засіданні виконавчого комітету Сергій Абрам’як.

Депутат обурив не тільки факт побиття представника міської влади на його окрузі, а й бездіяльність правоохоронних органів.

«Я б хотів, щоб на сесію запросили очільника поліції та прокурора, щоб вони дали оцінку діям екіпажу поліції, який приїхав на виклик. У мене є багато питань до них. Людина лежить побита на землі, а вони зверхньо питають «Що сталося?», сідають в машину і їдуть геть», – розповів депутат.

За його словами, ніхто з працівників поліції навіть не потурбувався про те, щоб викликати медичну допомогу для постраждалого.

«Тому мене цікавить, чим займається поліція? Бо фактично ми робимо їхню роботу – виявляємо точки незаконного продажу спиртного, а вони, приїжджаючи на місце, не вчиняють взагалі ніяких дій», – продовжив Абрам’як. – Це обурливо, коли стоять бандити, які насміхаються і над ними, і над представниками влади, а поліціянти нічого не роблять, а просто сідають в машину і їдуть геть».

Мер Руслан Марцінків запевнив, що цю ситуацію обов’язково розглянуть і на сесії, і на оперативній нараді.

“Ми не дозволимо ображати наших працівників, – прокоментував мер. – Вже створена робоча група, яка проведе розслідування побиття. А за цієї адресою потрібно вжити всі необхідні заходи». Абрам’як погодився, що в першу чергу потрібно закрити «точку» на його окрузі. «До мене люди весь час через цей бар звертаються», – відмітив депутат.