news-image: "Сервіс-Авто" стало предметом суперечки між Анушкевичусом та БорзовимПредметом для суперечки стало комунальне підприємство «Сервіс-авто», повідомляє «Бліц-Інфо».

Депутат міськради Сергій Борзов спочатку звинуватив міського голову в тому, що той не являється на сесію міськради. А також, не приймає відповідних заходів стосовно порушень комунального підприємства «Сервіс-авто».

Натомість, Віктор Анушкевичус заявив, що за 9 років на посаді міського голови, жодної сесії він не пропустив безпідставно, і на все були поважні причини. А щодо “Сервіс-авто” – питання ще доопрацьовується.

“В результаті вчорашньої дискусії більшістю вирішено, що питання потрібно ще доопрацювати. І те, що Ви не любите “Сервіс-авто” то це вже все місто знає. Так до нього є претензії, до багатьох кумунальних підприємств є притензії, і до мене, і до Вас є претензії”, – зауважив Віктор Анушкевичус.

Після невеличкої інтелектуальної дуелі пан Борзов покинув засідання міськвиконкому так і не отримавши бажаних відповідей на свої зауваження.