Нарешті прем'єра: франківський драмтеатр дивуватиме фрікнутою комедією «Гоголь  кабаре» (ФОТО)

За інсценізацією головного режисера Жуля Одрі. Відтак, він «запросив» Гоголя на одну ніч в кабаре. Там письменник зустрічається зі своїми персонажами. Зокрема, із творів «Bій», «Ревізор», «Мертві душі» та «Тарас Бульба». Комічну епізодичну роль отримав Олександр Пушкін, пишуть Версії з посиланням на ТРК Вежа.

Постановник розповідає, не варто тут шукати знайомі сюжетні лінії. Аби глядачеві допомогти побачити власні вади, актори створили гротескових персонажів. Між тим, для Жюля Одрі нова комедія – четверта прем’єра в стінах Франківського Драмтеатру.

Фрікнута комедія «Гоголь кабаре» – це незвичайна робота для творчої групи. Постановку супроводжує есклюзивна музика. Задля театральної постановки , актори освоїли музичні інструменти. А заслужена артистка України Надія Левченко спробувала себе в ролі асистентки і авторки музики. Сама написала композицію. Для режисера – це перша робота в дуеті із композитором.

Для вистави підготували спеціальну шестиметрову декорацію. Вона змонтована на головній сцені театру. Між тим, репетиційний процес тривав близько року. Напочатках підготовка відбувалася в онлайн-режимі.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!