Франківський драмтеатр співпрацюватиме з британською режисеркою Андреа Ферран

Співпрацюватимуть у межах першої програми театральних резиденцій Taking the Stage 2.0, створеної організаціями British Council Ukraine та ГОГОЛЬFEST, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

За словами директора Франківського драмтеатру Ростислава Держипільського, наш театр – один із п’яти обраних, як державних, так і незалежних.

“Їх цікавить популяризація Британії у світі та в Україні зокрема. А нас цікавить розширення горизонтів нашого театру. Ми готові ділитись своїм досвідом, не тільки переймати. Саме Андреа зацікавила нас історією роботи в різних театрах різних країн, а крім того, досвідом проведення фестивалю”, – каже Ростислав Держипільський.

Перші покази спільної роботи мали відбутися вже у жовтні. Але, на жаль, каже Ростислав Держипільський, пандемія внесла корективи: “Зустріч з Андреа мала відбутись у нас ще у червні, перші покази – вже у жовтні. Через пандемію ми поки що спілкуємось лише в мережі”.

Андреа Ферран – володарка премії Leverhulme Prize за режисуру. У 2012-2015 роках працювала режисеркою National Theatre в Лондоні, а у 2015-2018 – у Deutsches Theater у Берліні. Наразі вона є художньою керівницею Міжнародного фестивалю Volta Festival у Лондоні.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!