Пов’язане зображення

19-22 липня на тернопільському іподромі під гаслом : «Файне Місто» – Територія Вільних Людей», «КайФАЙНЕмо», відбудеться найочікуваніша музична подія року. Цього року на фестиваль запросили й прикарпатський гуцул-метал гурт “Карна”, пишуть Версії з посиланням на Репортер.

“Карна” створилася двадцять років тому, за цей час вони видали три альбоми, подарували меломанам десятки хітів, дали сотні концертів та змусили шалено відриватися тисячі людей. На диво гармонійно у своїй творчості вони поєднують мелодійну романтику та найпотужніший драйв, змушуючи прихильників відчути весь спектр емоцій, йдеться на сайті фестивалю.

Вони грали на одних сценах із культовими європейськими та американськими музикантами, вони змушували битись в екстазі найбільші концертні майданчики країни. Не винятком буде і головна сцена фестивалю “Файне Місто”.

Історія

Історія «Файного Міста» почалася з вечірки друзів у 2013 році. Перший фестиваль відбувся на острівку «Чайка» в парку імені Тараса Шевченка. У 2014-му «Файне Місто» перемістилося на територію аеропорту «Тернопіль», а з минулого року фестиваль проводиться на тернопільському іподромі. Кількість відвідувачів оупен-ейру зросла з 1500 чоловік за два дні у рік заснування до 16000 унікальних відвідувачів за чотири дні у 2017-му.

Минулого року фестиваль змінив локацію та переїхав на територію тернопільського іподрому. Розважальні локації  розширилися та доповнилися парком атракціонів та тролеєм. Учасниками були: Guano Apes (Німеччина), Poets Of The Fall (Фінляндія), Skindred (Великобританія), Zardonic (Венесуела), Eskimo Callboy (Німеччина), Korpiklaani (Фінляндія), Rage (Німеччина), Брати Гадюкіни, Ляпис 98, Друга Ріка, ТНМК, O.Torvald, Антитіла та багато інших.

«Файне Місто» було визнано кращим музичним фестивалем 2017 року в Україні за версією читачів музичного онлайн-журналу Karabas Live. Квитки, абонементи в наметове містечко та паркінг на fainemisto.com.ua.