Фастівський ґвалтівник власних дітей постане перед судом ➢ Погляд ➢ Новини Києва та Київщини онлайн

Про це йдеться в ухвалі суду, пише Ратуша.

17 серпня 2016 у центральному сквері на власному светрі повісилась 17-річна мешканка Івано-Франківська. В кишені дівчини було кілька передсмертних записок, в яких йшлось про те, що її батько здійснював над нею наругу протягом останніх чотирьох років.

ОБВИНУВАЧЕНИЙ З 2012 РОКУ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ, ДІЮЧИ ПОВТОРНО, ВИКОРИСТОВУЮЧИ БЕЗПОРАДНИЙ СТАН МАЛОЛІТНЬОЇ ОСОБИ, ЯКІЙ НА МОМЕНТ ВЧИНЕННЯ НАСИЛЬНИЦЬКИХ ДІЙ ВИПОВНИЛОСЯ ЛИШЕ 13 РОКІВ, ПЕРІОДИЧНО ВСТУПАВ ІЗ НЕЮ У СТАТЕВІ ЗНОСИНИ ПРИРОДНИМ ТА НЕПРИРОДНИМ СПОСОБОМ, – ЙДЕТЬСЯ В УХВАЛІ.

У травні 2020 року чоловіка засудили до 15 років позбавлення волі. А на початку листопада відбувся розгляд апеляції. Обвинувачений своєї вини не визнає, просить скасувати вирок, зазначає, що допитані свідки “не підтвердили той факт, що знають чи бачили, як він ґвалтував свою неповнолітню доньку”.

Його дружина, мати загиблої, виступила на підтримку обвинуваченого і вважала, що апеляція підлягає задоволенню. До слова, в їх сім’ї виховується ще четверо неповнолітніх дітей.

КОЛЕГІЯ СУДДІВ СУДОВОЇ ПАЛАТИ З РОЗГЛЯДУ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ПОСТАНОВИЛА АПЕЛЯЦІЙНУ СКАРГУ ОБВИНУВАЧЕНОГО ЗАЛИШИТИ БЕЗ ЗАДОВОЛЕННЯ. ВИРОК ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО МІСЬКОГО СУДУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 18 ТРАВНЯ 2020 РОКУ ЩОДО ОБВИНУВАЧЕНОГО ЗАЛИШИТИ БЕЗ ЗМІН.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!