23 березня о 17.00  в  музичній ресторації КАМІН :: COME IN стартанула  колекція художника Яреми Стецика “Менеджемент” за участі мистецтвознавця Анатолія Звіжинського, пишуть Версії.

За словами художника, мета акції, продемонструвати доречність колекцій живопису в дизайні інтер’єрів та необхідністю говорити з потенційними покупцями не засобами мистецтвознавства, а засобами цифр (тобто через посередництво грошових знаків).

“Йдеться про менеджемент, йдеться про те, що якщо вже сподобався художник, то варто його купляти колекційно. Купив і художник вже малює нову колекцію, бо в нього звільняється простір, а в того, хто купив, цей кайф є комплексно”, – пояснив мету проекту Ярема Стецик, зазначивши, що мова йде не лише про нього, але й про інших франківських художників.

Керівник Центру сучасного мистецтва Анатолій Звіжинський розповів, що колекція “Менеджемент” складається з десяти робіт, які Ярема Стецик пропонує для огляду з подальшим комплексним продажем.

Це доволі незвичний проект. Якось так склалося, що наше місто багате на талановитих творчих людей. Але нам страшенно не вистачає інституцій, приміщень, де б ці люди могли офіційно й красиво реалізовувати свої плани.

До того ж, художники мали б жити з того, що продають свої роботи. Саме до цієї (матеріальної) частини творчості Ярема Стецик (як один з найуспішніших франківських художників) і хоче привернути увагу“, – зазначив на відкритті виставки Анатолій Звіжинський.