Привітати та помолитися за Митрополита Володимира в головній святині нашого міста зібралося чимало вірних, духовенства та представників влади. В спільній молитві взяли також участь 12 владик з різних архієпархій, єпархій та екзархатів УГКЦ , пишуть Версії з посиланням на прес-службу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ .

Божественну Літургію очолив сам ювіляр. Її своїм співом прикрасили одразу два хори: семінарійний хор «Благовіст» та камерний хор «Кредо» Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового.

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав нагородив грамотою владику Володимира Війтишина.

Предстоятель відзначив, що багатолітнє святительське служіння ювіляра, яке формувалося в часи підпілля, є взірцем життя доброго пастиря, який «кладе душу за своїх овець».

«У Вашій особі священнослужителі завжди знаходять мудрого порадника та сердечну підтримку. Для сотні тисяч вірних нашої Церкви, які проживають на гостинному Прикарпатті, Ви стали добрим батьком, ревним проповідником Христової правди. Завдяки Вашим старанням та плідній співпраці з духовенством, монашеством і мирянами Івано-Франківська архиєпархія зберігає віру та святість життя своїх славних мужів: Андрея Шептицького, Софрона Дмитерка та Софрона Мудрого», — мовиться у тексті нагороди.

Також зі словами вітань звернулися і представники влади. Зокрема, голова облджерадміністрації  Денис Шмигаль та Руслан Марцінків – міський голова Івано-Франківська.

Для нас – Ви не тільки Владика, наставник, але й друг та порадник. І сьогодні на святковій Літургії ми, тут присутні, просили у Господа здоров’я, сили та довголіття для Вас. Бажаю Вам Божої опіки і ласки на кожен день. Нехай посіяне добро плідно проростає, а тепло зіргітих людських сердець стане найкращою подякою за все те, що Ви робите, – відмітив Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!