Франківський Нацкорпус звинувачує СБУ у прослуховуванні

Учасник протесту Сергій Сивачук розповідає, що обладнання знайшли випадково.

“Аудіо- та відеостеження належить до компетенції силових структур, конкретно СБУ та МВС. У них є штатні відділи, які цим займаються. Ми прийшли після акції і випадково гримнули дверима, відклеївся багет над дверима, де ми помітили мікрофон. Одразу викликали поліцію, слідчо-оперативну групу. Приїхали криміналісти, які вилучили цю апаратуру та кваліфікували її як апаратуру для аудіо- та відеостеження”, – каже Сергій Сивачук.

Франківський Нацкорпус звинувачує СБУ у прослуховуванні

Прессекретарка Служби безпеки України Марія Римар у коментарі Суспільному Карпати повідомила, що СБУ діє винятково в межах закону.

“СБУ діє в межах Конституції України і законодавства, яким передбачено, що недоторканість житла чи іншого володіння особи, таємниця розмов може зазнавати втручання правоохоронних органів лише за вмотивованим рішенням суду. До протестувальників вийшов представник СБУ в Івано-Франківській області і отримав документ, який вони (протестувальники – ред.) передали”, – каже Марія Римар.

На місці правопорядок забезпечувала поліція діалогу.

“Учасники акції звернулися з повідомленням, що вони хочуть провести акцію протесту під стінами ГУНП та СБУ з частковим виходом на проїжджу частину”, – розповідає працівниця поліції діалогу Тетяна Солонина.

Політолог Олег Білоус каже, що це може бути політична боротьба, адже немає ні розслідування, ні рішення суду:

“Це вже дуже цікаво, бо може бути найрізноманітніша прослушка. Може бути просто провокація. Може бути від правоохоронних органів. Там же не написано, що виготовлено і встановлено СБУ”.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!