paliychuk sergiy

 “Івано-Франківський підприємець Сергій Палійчук подарував волонтерському руху «Поранені-SOS» столи та стільці для облаштування волонтерських, наметів, які мають на меті привернути увагу прикарпатців до проблем наших поранених вояків.
“Я чув про ініціативу волонтерського руху «Поранені-SOS» щодо боротьби із псевдоволонтерами, які збирають кошти невідомо на що на жвавих перехрестях Івано-Франківська та велелюдних місцях, – говорить Сергій Палійчук.

Зараз завдяки справжнім волонтерам є можливість поставити намети по нашому місті і тут люди без страху, що їхні кошти кудись пропадуть чи будуть використані не за призначенням, можуть зробити пожертву для тих солдатів, які отримали поранення на фронті.
Я закликаю всіх івано-франківських підприємців, меценатів та просто небайдужих людей долучатися до допомоги нашим пораненим! – наголосив Палійчук”.
Щиро дякуємо за такі необхідні речі! Сподіваюся, вони допоможуть відродити довіру івано-франківців до волонтерського руху і ми надалі всім миром будемо опікуватися пораненими хлопцями з Прикарпаття та їхніми сім’ями.” – пише Любомир Стрингалюк