Світлина від АРТ Балкон.

Вчора письменник Маркіян Прохасько вилетів до Буенос-Айреса, а звідти – в Ушуайя – найпівденнішу точку Аргентини для написання книги, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

За словами Маркіяна, тему Антарктиди він почав досліджувати ще п’ять років тому. Почалося все з романтичного зачарування природою континенту і переросло у справжнє захоплення геополітичним потенціалом материка, йдеться на сайті starylev.com.ua.

“Антарктида – це найбільша “біла пляма”, яка залишається на Землі, – каже Маркіян. – Південний континент – це високі гори, заховані під безкраєю сніговою пустелею, що омивається трьома океанами. І ніхто ж насправді достеменно не знає, що там, під льодом, під “білою плямою”.

Станція Академік Вернадський starylev.com.ua
Станція “Академік Вернадський”
За словами письменника, українських книг про шостий континент все ще вкрай мало. Видання Маркіяна буде україномовним, книгу доповнять фото й особисті враження автора, історії науковців та відчайдухів, що присвятили своє життя та діяльність Антарктиці.

Про процес написання книжки Маркіян розповідатиме на сторінці Антарктида у Facebook.

Маркіян Прохасько – журналіст, колумніст. Перша книга автора — “Нестримна сила води”.

Письменник народився в Івано-Франківську, з дитинства живе у Львові. Вивчав історію та журналістику в Українському католицькому університеті.

Працював у львівському виданні “Твоє місто”. Публікувався у виданнях Zbruc, The Ukrainians, “Українська Правда”, “День”, “Медіакритика”, “Український журнал” та інші.