Сьогодні, 6 вересня, в приміщенні Посольства України в Словенії за підтримки Культурно-освітньої організації «Рукавичка» відбулася зустріч з талановитим митцем, відомим українським поетом, прозаїком, перекладачем Юрієм Андруховичем, який перебуває в Любляні з метою участі у 32-му Міжнародному літературному фестивалі, та українським талановитим поетом, представником нової генерації українських письменників Андрієм Любкою, пишуть Версії .

За поданням Спілки письменників Словенії міжнародне журі номінувало Юрія Андруховича на здобуття літературної премії за його роман «Дванадцять обручів», який було перекладено словенською мовою Пріможем Лубеєм та Янією Воллмаєр Лубей.

Творчість Юрія Андруховича має значний вплив на перебіг сучасного літературного процесу в Україні, з його іменем пов’язані перші факти неупередженого зацікавлення сучасною українською літературою на Заході.

Твори письменника перекладені словенською, польською, англійською, німецькою, французькою, угорською, фінською, шведською, іспанською, чеською, словацькою, хорватською, сербською мовами й есперанто.