virysnii menin 3

Пацієнта госпіталізували вже непритомного з високою температурою та численними крововиливами по всьому тілу. Реаніматологи інфекційної лікарні три години боролися за життя 15-річного хлопця, але від найгіршого не врятували. Розтин підтвердив діагноз – блискавична форма менінгококової інфекції. Лікарі застерігають, що вона передається повітряно-крапельним шляхом і попервах дуже схожий на звичайну застуду.

Тож Арсен не поставився до хвороби серйозно і продовжував ходити до школи і навіть займався спортом. Про це пишуть Версії з посиланням на НМП.

Відео: ТСН

Тепер у спортклубі, де Арсен займався боксом та кікбоксингом, кілька днів не проводять занять і про всяк випадок запросили епідеміологів провести дезінфекцію приміщення. Тренування відбуваються на вулиці, бо на свіжому повітрі в дітей немає шансів заразитися. Натомість школу на карантин не закривали і журналістам там не раді. “Є вказівка по лінії лікарів, що школа повинна працювати в штатному режимі. У вихідні дні проведена дезактивація школи, повністю вологе прибирання”, – пояснив директор Микола Білоокий.

Педагоги запевняють, що батьків попередили, що школою може гуляти небезпечна інфекція. Вже другий день епідеміологи перевіряють учнів на менінгокок. Результати обіцяють оприлюднити до наступного понеділка.