https://galka.if.ua/app/uploads/2019/12/1konf.jpg

Про це повідомляє пресслужба ПНУ.

Під час конференції відбулися виступи студентів у понад 30-ти тематичних секціях. Зокрема, у секції інформатики виступили із доповідями студенти спеціальностей “Комп’ютерні науки” і “Інформаційні системи та технології” Прикарпатського національного університету: Андрій Бутенко, Богдан Бігун (керівник — доц. М. В. Семаньків), Андрій Чихарівський (керівник — доц. Ю. Ю. Іляш),  Тарас Юрць, Ігор Андрух (керівник — В. А. Ровінський),  Мар’ян Ребега (керівник — асист. М. Л. Петришин), Олександр Пазюк,  Олег Михайлович, Владислав Грицюк (керівник — доц. В. О. Горєлов).

На конференції традиційно відбувся конкурс наукових робіт.

Так, у конкурсі студентських наукових робіт в секції інформатики переможцем став студент 3-го курсу спеціальності “Комп’ютерні науки” Прикарпатського університету Мар’ян Ребега. Як переможець, він отримав  можливість опублікувати результати своїх досліджень у пунктованому виданні AGH.

Зазначимо, що відповідно до Угоди про партнерство між Прикарпатським національним університетом та AGH, студенти ПНУ вже сьомий рік поспіль беруть участь у міжнародних конференціях студентських наукових кіл AGH.

За цей період більше чотирьох десятків студентів франківського вишу безкоштовно пройшли навчання в Гірничо-Металургійній Академії імені Станіслава Сташіца у Кракові за магістерською програмою подвійних дипломів. Ще троє наших студентів навчаються за цією програмою в 2019/2020 навчальному році за напрямком “Інформатика та економетрія”.

https://galka.if.ua/app/uploads/2019/12/3konf.jpg

https://galka.if.ua/app/uploads/2019/12/6konf.jpg

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!