Результат пошуку зображень за запитом "суд"

У матеріалах справи йдеться про те, що підприємець у грудні 2006 року оформив кредит у ПАТ “Укрсиббанк”, а через рік взяв ще один. Загальна сума склала 21 844 465,74 грн. У 2014 році відбулась заміна кредитора з ПАТ “Укрсиббанк” на ТОВ «Фінансова компанія «Леверідж».

З того часу між товариством та підприємцем не припинялась судова тяганина. Пан Лєпенін намагався переконати, що він у договорі кредитування виступав поручителем, а офіційним боржником є ТОВ «Передмістя». Зазначимо, на сьогодні компанія перебуває у стані банкрутства. Проте, ТОВ “ФК Леверідж” стверджує, що на підставі договору поруки, немає судового рішення про його припинення і товариство позивається окремо до поручителя Лєпєніна, пишуть Версії з посиланням на Бріз.

Сьогодні Івано-Франківський міський суд став на бік відповідача і відмовив ТОВ “ФК Леверідж” у задоволенні позовних вимог. Рішення може бути оскаржене.

Нагадаємо, що ця історія не єдина, у яку потрапив пан Лєпєнін. Минулого року його компанія БК “Вертикаль” стала головним фігурантом у скандалі довкола забудови у районі вулиць Хіміків-Тролейбусна. Водночас зауважимо, що у мережі з’явилась інформація про відмову компанії від забудови на Пасічній.

Читайте також: 

Власник франківської будівельної компанії тринадцять років боргує багатомільйонні кредити

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!