Франківський суд виправдав двох водіїв, які п’яними керували незареєстрованими автівками

У грудні минулого року патрульна поліція Івано-Франківська повідомляла про двох працівників автосалону, які керували автомобілями без реєстраційних документів в стані алкогольного сп’яніння. Чоловіки пояснили патрульним, що відсвяткували вдалу угоду, пишуть Версії з посиланням на інформує Репортер.

Тоді один водій проходити тест на вміст алкоголю у крові відмовився, а результат іншого виявився позитивним – 0,79 проміле. Патрульні склали необхідні адмінматеріали та передали їх до суду.

На судові засідання обидва водії принесли результати токсикологічного дослідження №166 і №177 Івано-Франківського обласного наркологічного диспансеру. Згідно з документами, у крові чоловіків алкоголю не виявлено. Більше того – водій, який під час фіксації порушення відмовився проходити освідчення, переконував суддю, що він «неодноразово наполягав на тому, щоб проїхати у медзаклад, але отримав відмову працівників поліції».

Долучивши довідки з Івано-Франківського ОНД до справи як докази, судді міського суду постановили закрити провадження щодо обох водіїв у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.