Мастрід для батьків: три поширені проблеми із зором у дітей

Відповідне відеозвернення освітянин опублікував у своїй сторінці в Facebook. Чоловік каже, що впродовж останніх років помічає все більшу кількість дітей з поганим зором. Ця тенденція збільшується, пише “Галка”.

“Останніх декілька років спостерігаю стрімку втрату зору в учнів що навчаються в школі. Порахувавши учнів із явними проблемами зору, результати виявилися надзвичайно негативними – від 20 до 35 відсотків дітей користуються окулярами. Самостійно боротися з цим шкідливим явищем не маю можливості. Розумію, що напевно така ситуація по всій країні, тому вирішив звернутися до Вас, щоб допомогти нашим дітям вирости здоровими”, – каже Ревчук.

Освітянин просить президента, уряд і місцеву владу вжити наступні кроки:

  • заборонити використання учнями смартфонів в школах (взявши за приклад таку країну як Франція);
  • збільшити в раціоні шкільних їдалень кількість продуктів багатих на вітаміни, які покращують зір;
  • забезпечити усі начальні заклади достатньою кількістю тенісних столів та збільшити в програмі фізичного виховання кількість занять з настільного тенісу (каже, ця гра ефективно впливає на відновлення та збереження зору);
  • організувати щорічну медичну комісію з огляду всіх учнів лікарем-офтальмологом для вчасного виявлення дітей із проблемами зору.
  • проводити постійну просвітницьку роботу з учнями, щоб навчити їх безпечно для здоров’я користуватися екранними пристроями.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!