До Всесвітнього дня прибирання. Франківці наводять лад у місті

За словами координаторки акції в Івано-Франківській області Наталії Гергелюк – Чернеги, цього року до прибирання долучилося 180 країн світу та 24 регіони України, пишуть Версії з посиланням на Суспільне Карпати.

“Особливістю сьогоднішньої акції є те, що це особливий день на нашій планеті, оскільки прибирає увесь світ. В Івано-Франківську зібралися найініціативніші люди, яким небайдужа природа та екологія. На відпочинковій зоні міського озера, на жаль, ми бачимо багато сміття”, – розповідає Наталія Гергелюк-Чернега.

До Всесвітнього дня прибирання. Франківці наводять лад у місті

На локаціях є баки для сортування сміття, яке частково передадуть на переробку, частково – на утилізацію.

“Ще є багато дрібних локацій, оскільки мусимо дотримуватися карантинних вимог, і на одній локації не можемо збирати багато людей. Дуже багато волонтерів пішло на Вовчинецькі гори. Там велика територія, але є багато сміття. Вже прибирають і береги річок”, – каже координаторка акції.

За словами учасниці Ілони Мурзової, сьогодні сміття довелося пошукати. Мішок заповнений на третину, але локація міського озера – чиста.

До Всесвітнього дня прибирання. Франківці наводять лад у місті

“Для мене дуже особлива (акція – ред.) , бо це не просто прибирання, а певна духовна практика. Тому що, коли буде чисто, коли створювати чистоту, – людина буде багатою. Матеріальний достаток буде на тому рівні, на якому вона хоче”, – розповідає Ілона Мурзова.

До слова, в межах акції до Всесвітнього дня прибирання сьогодні наводили порядок також і на березі річки Бистриця Солотвинська разом із держсекретаркою Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Євдокією Яровою.

До Всесвітнього дня прибирання. Франківці наводять лад у місті

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!