Результат пошуку зображень за запитом "опалювальний сезон"

«У зв’язку з різким похолоданням, в місті Івано-Франківську сьогодні буде відновлено опалювальний сезон. Тож уже до вечора в оселях мешканців міста, а також школах, дитячих садочках та інших об’єктах з’явиться тепло», – написав Михайло Смушак в групі Комуналка.

Втім ця заява очільника Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою викликала хвилю обурення та критики з боку користувачів соцмереж.

«Включать на тиждень, а рахунки будуть як за місяць?»

«Не треба мені вже їхніх рахунків, хай вони згинуть навіки, ціле літо треба сидіти голоднимю, бо за тепло захмарний рахунок!»

«На кавовій гущі чи на чайному листі ворожили про погоду?! Вже майже тиждень холоднеча, діти вже похворіли! Дозвольте автономку, відпустіть кріпаків!»

«Я також категорично проти «колгоспу»,(так як з колгоспними газовими лічильниками)буду в відрядженні цілий тиждень.То для чого мені тепло дома, коли я буду відсутній?Дайте людям вибір і зніміть ярмо бути назавжди привязаним до теплокомуненерго або зробіть так (фантастика), щоб кожен мешканець багатоповерхівки міг сам регулювати тепло в своїй оселі.»

«Пане Михайло Смушак, Не смійте включати і заганяти мене в боргову яму ! Або давайте дозвіл на індивідуальне опалення ! Самі включите самі і платіть!»

«Не мудре рішення, запускати ціле місто щоб погріти тиждень, то не є вже так критично холодно».

«Прогрівати усі котельні і десятки тон води заради 3-х днів опалення – це те саме, що розвозити Камазом кілька коробок товару по мінімаркетах… Буде – дорого!»

Читайте також:

У навчальних закладах Франківська канікул не буде, ввечері запустять опалення, – Департамент освіти