Хтось може сказати,що сталось з асфальтом на мості в пасічну?Хоч хтось збираеться це виправляти? нажаль фото немає,але хто бачив зрозуміє про що я! – пише Tadas Hulk.

Утім, представник ТзОВ “Івано-ФранківськАвтоДор” Андрій Шуневич запевнив, що всі недоліки буде виправлено вже найближчим часом. Також комунальник визнав серйозну проблему з конструкцією та проектом покриття моста.

“Будемо ліквідовувати ті напливи поки проектанти не придумають нарешті нормального рішення. Під нашим асфальтом лишився прошарок старого матеріалу, якій втратив всі властивості по міцності, воно і вилазить. Проблем з мостом ще буде багато, там потрібне серйозне обстеження спеціалістами. Того року поспішили, от маємо постійну проблему :( З іншого боку чекати теж не можна вже було, але нажаль проектне рішення не вдале, а ми тепер то розгрібаємо”,  -зазначив Шуневич в Комуналці. Про це пишуть Версії.

Нагадаємо, в листопаді минулого року на першій прес-конференції після виборів, новообраний мер Руслан Марцінків підтвердив, що таки побудує новий міст.