Як повідомлялося  раніше, на Прикарпатті планують зняти пом’якшувальні обмежування, які стосуються роботи закладів фізичної культури й спорту, спортивних залів, фітнес-центрів та закладів культури.

Відвідувачка спортивних залів Олена Кулик каже, що спортивні зали можуть закрити на три місяці, пишуть Версії з посиланням на Галку.

«Ситуація досить дивна. Заборонити займатися у залах, де є скринінг температури тіла та небагато відвідувачів, бо не всі повернулися після карантину. Все дезінфікується, дотримується дистанція. Але зате дозволяють розпивати алкогольні напої на літніх майданчиках», – говорить жінка.

Тренер та один із власників спортзалу “Animal Gym” Олег Бабій називає це рішення абсурдним.

«Нам не зрозуміле це рішення. У спортивному залі на 500 м2 знаходиться десь п’ятеро людей. Людина з ГРВІ до нас не потрапить, бо міряємо температуру, та й самі відвідувачі відповідальні. Але працюють кальянні, де набагато легше заразитися – всі дихають в одну трубку»

Він додає, що жодної перевірки у залі не було, хоче комісія заявляла, що зали переповнені. У чоловіка наявне відео з декількох залів, де відео – вони майже порожні.

Власники спортивних залів зазначають, що через таке рішення багато людей цієї сфери залишаються без роботи.

До протестувальників вийшов міський голова Руслан Марцінків.

«Я вийшов, аби підтримати ваше рішення. Ріст по хворим є, але він не дуже значний. Центральна влада з нами не радилися по цьому питанні. Заразитися у залі набагато складніше, ніж десь в іншому місті», – каже мер.

Він додає, що звернення спортсменів підтримають на сесії міської ради цієї п’ятниці.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!