Результат пошуку зображень за запитом "алкоголь пияки"

 

Зі свого боку, депутат Івано-Франківської міської ради Степан Руднянин також уже звернувся з депутатським запитом до чільника патрульної поліції міста Дмитра Міхальця та міського голови Руслана Марцінківа — нагадав, що 29 листопада 2011 року міськрада заборонила на території міста продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв у закладах торгівлі, розташованих на відстані, меншій ніж 50 м від території освітніх, спортивних закладів, закладів культури та охорони здоров’я, культових споруд, а також у закладах торгівлі, торговельна площа яких менша 20 кв. м. А міні-маркет, за інформацією заступника міського голови Богдана Білика, має площу 12,4 кв. м. Погодження ж на розташування тимчасової споруди надав міськвиконком ще у серпні 2015-го, як кажуть, «на коня» — за два місяці до того, як новообраний міський голова Руслан Марцінків почав виконувати свої обов’язки. Й окрім цього, міськвиконком уклав угоду з приватним підприємцем на право користування окремими елементами благоустрою.  Про це пишуть Версії з посиланням на Галичину.

Як нас поінформувала заступник голови будинкового комітету Надія Шушкевич, працівники управління економічного та інтеграційного розвитку виконкому Івано-Франківської міської ради спільно з КП «Муніципальна інспекція з благоустрою» зреагували на людське обурення і депутатську активність Степана Руднянина та на початку березня обстежили функціонування міні-маркету і стан прилеглої території. Але висновок, який надіслали, на нашу думку, як мінімум недолугий: «Вказаний торговий заклад був зачинений, прилегла територія чиста». Проте жителям доводиться спостерігати за роботою міні-маркету не лише вдень, а й у вечірній час, тож вони мають інші враження та свої причини для обурення.

Надія ШУШКЕВИЧ, заступник голови будинкового комітету:
— Наш будинок п’ятиповерховий і має 60 квартир. Офіційно на грудень минулого року, коли ми готували подарунки і складали списки, у багатоповерхівці зареєстровано 15 дітей до 10 років. Є ще чимало діток без прописки батьків і квартиронаймачів. А біля міні-маркету, який упирається у наш дитячий майданчик, збираються люди, думаю, не лише на пиво чи шашлик. «Підігріті» клієнти голосно гомонять, правлять теревені і нецензурно лаються. Дим від мангалів огортає дитячий майданчик і не дає можливості відчинити вікна квартир у теплу пору. Один біотуалет ситуації не вирішує, тому що пиволюби постійно бігають до вітруѕ на дитячий майданчик чи навіть під людські балкони. Особливо, як стемніє, бо ж міні-маркет працює приблизно до 22.30. Зрозумійте, що той магазинчик міг би працювати — він людям не шкодить. Все залежить від того, чим торгують. Бо там і в попередні роки продавали продукти — хліб, молоко, кондитерські і ковбасні вироби тощо. Були і спиртні напої, але не на розлив. А тепер щодень кількість столиків зростає — спочатку був один, а тепер вже триѕ А далі?

Між міні-маркетом і дитячим майданчиком — до метра. А мене не покидала думка, що з приходом тепла молоді тати і мами ще більше відчують на собі і своїх дітях всю «привабливість» такого сусідства, нарешті заховають десь «у куточок» свою байдужість та покивування на чиновництво і знайдуть шляхи добросусідства з керівником міні-маркету. Та якось сонячного дня, коли наближався до крамнички, за одним зі столиків я побачив молоду родину. Дорослі смакували з кухлів холодненьке пивце, а їх неповнолітні діти спостерігали за батьками і слухали застільну тріскотню.

Спочатку мені хотілося дорікнути мешканцям будинку №143-а на вулиці Чорновола: мовляв, то кому ж заважає той міні-маркет, якщо більшість сусідів спокійнісінько щодень на всі ці картини споглядають і чекають, що хтось замість них, зокрема кілька пенсіонерів на чолі з головою і заступником будинкового комітету, вичистять від непотребу їхні «авгієві стайні»? Але ситуація змінилася. Бо вже не кілька, а майже п’ять десятків жителів звернулися до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа із заявою, у якій просять «терміново припинити правопорушення» в роботі міні-маркету, від якого вже місяць «мешканці будинку не мають спокою».

P. S. Коментарів від нового орендаря міні-маркету попри неодноразові обіцянки і досі не отримали. А тим часом жителі нам повідомили, що мангал біля крамнички господарі вже використовують не відкрито, а крадькома.

«Галичина», Ігор ЛАЗОРИШИН