marshrutka

У зверненні містяни вимагають знизити тариф через незручності: люди мерзнуть на зупинках, а в автобусах водії хамлять. Люди обурені відсутністю обіцяних комфортних умов, які мала забезпечити “реформа громадського транспорту”.

Де 3 грн. за Проїзд у Маршрутках?

Нас знову дурить місцева влада. Ні 3 грн. ні 3.50 грн. Платимо 4 грн. за те, що мерзнемо на зупинках, за “Святкуючі” Маршрутки, за поломки на ходу, за хамовитих водіїв, та за глуху владу, – пишуть в петиції прикарпатці.

ДЛЯ РОЗГЛЯДУ ПЕТИЦІЇ ДО 07.04.2016
ЩЕ ПОТРІБНО ЗІБРАТИ 223 ПІДПИСІВ

Цікаво, що попередня петиція з вимогою знизити тариф до 3-х грн. ефекту не дала. Тоді міськвиконком відписав мешканцям:

Відповідь на петицію ЕП/2-15 “Змінити ціну проїзду у громадському транспорті Івано-Франківська з 4 грн. на 3 грн.”

На електронну петицію до влади м. Івано-Франківська про зміну ціни проїзду в громадському транспорті Івано-Франківська з 4 до 3 грн. повідомляємо наступне.
Діючий тариф на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування затверджено рішенням виконавчого комітету від 03.04.2015 року № 182.
Оскільки з часу затвердження тарифу відбулося зниження вартості пально-мастильних матеріалів, зокрема вартість дизпалива знизилася на 55%, Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку підготовлено проект рішення виконавчого комітету «Про проведення коригування тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування», яким передбачається встановлення вартості проїзду у розмірі 3,50 грн. Даний проект рішення буде внесено на громадське обговорення, яке відбудеться 11.12.2015 року о 14:00 год. в приміщенні виконавчого комітету міської ради (вул. Грушевського, 21, каб.311.
Підтримана мешканцями петиція про зміну ціни проїзду в громадському транспорті Івано-Франківська з 4 до 3 грн. буде озвучена на громадських слуханнях та врахована при прийнятті рішення про встановлення тарифу.

Перший заступник
міського голови М. Вітенко