Франківців кличуть на змагання з екстремального велоспорту

 

Цей захід спрямований на популяризацію екстримального велоспорту в Івано-Франківську і його ближніх округах.

Складатиметься захід із організованого змагання з швидкісного спуску, де учасниками можуть бути хлопці і дівчата віком від 12 років і старше. Категорії поділені «до 18 років і після 18 років»

Мета змагання – вибрати найшвидших трьох учасників, що за найменший період часу спустилися трасою вздовж лісу з стартової точки по регламентованій трасі до фінішу.

Окреслена траса відкрита для відвідувачів та аудиторії, тому всі бажаючі можуть споглядати на дійство за умови без перешкоджання руху учасників.  Це і створює ефект популяризації – прийшов – побачив – захотів.

Опісля змагань планується нагородження переможців в категоріях, нагородження найкращого вболівальника, а опісля – after patyу зв’язку з закритттям вело сезону.

Музика, спілкування учасників з друзями і поширення досвіду і емоцій в невимушеній обстановці сприятимуть іміджу даних змаганнь і його потребуваність в наступних роках

“Двигун прогресу лютого спорту – змагання  Тому це не необхідно і актуально – мінімум двічі на рік відкривати і закривати вело сезон для підтримки і популяризації цього унікального виду спорту”, – пишуть організатори.

Більше інформації за посиланням.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!