Франківців та гостей міста запрошують до драмтеатру на феєричну коляду-притчу

Як раніше інформувалося, “Коляда та й плєс …ізпрежди віка…” – історія про те, що єднає людей у народ і дає світлу Різдвяну надію на єдність у любові, як і було задумано Богом з початку віків.

Мереживо з рідкісних автентичних та відомих колядок, плєси, набутки з усієї України та містична історія Різдва у постановці народного артиста України Ростислава Держипільського створять магічну атмосферу свята, пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

який, на щастя, донині побутує у верховинській Криворівні.

Ці два обряди зі сходу й заходу України виконують тільки чоловіки: у першому глядачі почують староукраїнську мову, у другому – гуцульський діалект.

“”Коляда та й плєс …ізпрежди віка…” – воістину соборна коляда, адже тут ви побачите автентичні традиції гуцульського плєсу та унікальну реконструкцію давнього бурсацького вертепу з Великої України – найдавнішого лялькового вертепу, оригінальні тексти якого звучать у виставі старослов’янською мовою. Якщо ви хочете побачити, як святкували Різдво по всій Україні 100-200 років тому, ласкаво просимо на нашу “Коляду…””, – запрошують організатори.

Квитки на 4, 9, 14, та 19 січня за посиланням.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!