Як кажуть організатори, цей фестиваль – це мистецький острівок, який дозволить від’єднатися від буденності та зануритися у невимушену і концентровану атмосферу стиглого літа.

Ідея організації заходу виникла після звістки, що знайома онкохвора журналістка Оксана Кваснишин потребує значних коштів на наступні блоки хіміотерапії, – тому кошти з заходу будуть направлені на її лікування.

Захід першопочатково задумувався лиш як музичний, але невдовзі виникла ідея урізноманітнити його літературною частиною, йогою, виставкою картин та фотографій, творчими майстер-класами, невеличким ярмарком, заходами для дітей.

Музична частина складається з акустичних виступів іванофранківських виконавців: Лумари Урбан, Іванки Шкварок, ДІ, Кіми, Клуелес, струнного квартету та чернівецького гурта “Двері Боком”.

Для максимального комфорту на захід варто прихопити з собою килимок, карімат чи кріселко аби можна було зручно розташуватися.

Програма фестивалю:

13:00 Відкриття острову – виставка картин, фотографій, робіт мистецтва, благодійний ярмарок, акція «Обмін книжками», початок реєстрації на дитячий квест-гру «Елексир довершенності».
з 13:00 по 17:00 Майстер-клас по ліпленню з глини. Рекомендований внесок з дитини- 50 грн.
з 13:30-14:30 Дитяча квест-гра «Елексир довершенності» від дитячої студії «Світанок».
16:00-18:00 Живописний пленер з малювання для бажаючих від авторської майстерні «Мистецька мансарда» (рекомендована участь 100 грн (з власними матеріалами) та 200 грн (з матеріалами майстерні).
16:00-18:00 Розпис мехенді від Олії Острої.
17:00 Йога для бажаючих.
18:00 Літературна частина: Христина Сирова, Zorya Ray, Вася Сливчик та інші.
20:00 Музична частина: Lumara.Urban, Іванка Шкварок, DI, The Clueless, Kima, струнний квартет. (Вартість квитка – 40 грн (попередній продаж) та 70 грн (в день проведення).

Квитки можна придбати в касі кінотеатру “Люм’єр” та онлайн. На острові будуть розміщенні скриньки для збору коштів для Оксани Кваснишин і також інформація для перерахування допомоги.