Маршрут складатиме 5 км і пролягатиме центральними вулицями міста.

Подія відбудеться в рамках підготовки до цьогорічного Frankivsk Half Marathon, який 24 вересня проведе платформа “Тепле Місто”.

Для участі у забігу треба зареєструватись на сторінці https://athletic-events.com/events/439 та сплатити внесок у сумі 150 грн. Половину всіх зібраних коштів спрямують на допомогу сім’ям у складних життєвих обставинах.

До пакету, який отримає кожен учасник, входитимуть вода, номер та фарби холі, якими протягом усього забігу можна буде розфарбувати один одного та все навколо. Для цього організатори радять бігунам вбиратись у біле. У кінці Color Run учасники забігу проведуть патріотичний флешмоб – з жовтої та синьої фарб утворять у небі прапор України.

Детальнішу інформацію про подію можна знайти на сторінці FHM Color Run у Facebook https://www.facebook.com/events/830012207172986/.

Нагадаємо, що в рамках підготовки до Франківського Півмарафону-2017 зараз проводяться відкриті бігові тренування та лекторій. А зареєструватись на Frankivsk Half Marathon можна через сайт run.if.ua.

Платформа “Тепле Місто” проводить півмарафон уже третій рік поспіль у рамках програми “Гарячий спорт”. Мета проекту – популяризувати ідеї здорового способу життя, поширювати досвід проведення спортивних заходів, формувати спільноту однодумців, а також пропагувати і втілювати принципи сталого розвитку міста. Frankivsk Half Marathon – один із найбільших бігових заходів Західної України.