Франківця, який знущаннями довів дочку до самогубства, посадили на 15 років

Під час розгляду кримінального провадження колегією суддів Івано-Франківського міського суду було встановлено, що обвинувачений, впродовж 2012-2016 років діючи умисно і повторно, застосовуючи психологічний тиск, принижуючи людську честь і гідність власної доньки 1999 року народження, систематично, проти її волі вступав з нею у статеві зносини, використовуючи її безпорадний стан, яка в силу малолітнього віку не розуміла сутності вчинюваних з нею сексуальних дій, в результаті чого остання, 17.08.2016 в сквері, що на перехресті вулиць Шота-Руставелі – Красівського в м. Івано-Франківську, покінчила життя самогубством шляхом повішення, пишуть Версії з посиланням на прес-службу суду.

У судовому засіданні підозрюваний усі обвинувачення у свою сторону заперечував та намагався переконати суд, що донька просто хотіла йому помститися та оговорити з мотивів особистої помсти. Про те його свідчення були спростовані показами свідків, яких було допитано під час судового процесу та зібраними доказами. Зокрема і передсмертною запискою знайденою в кишені загиблої.

Оцінивши надані докази, дослідивши матеріали справи, а також врахувавши ступінь тяжкості вчинених злочинів, судом було ухвалено визнати підозрюваного жителя Івано-Франківська винним у вчинені інкримінованих йому злочинів. У вигляді покарання йому призначено 15 років позбавлення волі.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!