Унікальність цього автомобіля, виробленого американською компанією “Tesla Motors”, полягає в тому, що він може розігнатися до 100 км/год всього за 3,1 секунди і проїхати без підзарядки понад 500 км, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Коли ми його завозили, він був, мабуть, найпершим автомобілем, який завезли за пільговим законом, тобто без стадії розмитнення. Наразі в нашій компанії вже є доволі велика кількість таких авто. Сьогодні ми представляємо два кросовери Tesla Model X, які однакові за розмірами, але дещо відрізняються характеристиками. Загалом, у нас в наявності є широкий вибір електромобілів”, – каже Тарас Назарук, керівник компанії “Volt”.

Автомобіль може вмістити від шести до семи пасажирів. Попередні версії були оснащені двома окремими задніми сидіннями, зараз же усі моделі мають суцільне сидіння середнього ряду.

Цікавими особливостями моделі Tesla X є те, що водію не потрібно витрачати час, щоб відчинити/зачинити двері авто: варто легко смикнути за ручку дверей, і вони автоматично відчиняться, а після дотику до гальм – замкнуться. А за допомогою центрального монітора можна рухати сидіннями, підвіскою, багажником.

Власники електрокарів переконані, що майбутнє саме за такими автомобілями, адже вони безпечні і долають велику відстань (350-700 км) за зовсім незначні кошти, якщо порівняти з вартістю розходу пального у звичайних автівок. Крім того, перевага таких автомобілів у тому, що їх заряджають переважно вночі, а це розвантажує електричну мережу і збалансовує рівень енергопотоку на території держави.

“Для мене як для батька двох дітей дуже важлива безпека. Tesla Model X – єдина машина в світі серед кросоверів, яка має 5 зірок безпеки за всіма напрямками (безпека водія, пасажирів, оточуючих). Крім того, компанія розробила якісний автопілот, який працює навіть на наших дорогах в Івано-Франківську”, – додає Тарас Назарук.

Також на електромобілях дуже зручно подорожувати: на території багатьох європейських країн є швидкісні зарядні станції, де можна безкоштовно зарядити акумулятор своєї автівки.

Вартість кросовера Tesla Model X коливається від 2 до 6 мільйонів гривень залежно від комплектації автомобілів: потужності батареї, потужності двигунів і т.д.

У салоні “Volt” кросовер доступний у трьох повнопривідних версіях:

– базовій 75D з батареєю на 75 кіловат-годин;
– більш потужній 90D з батареєю на 90 кіловат-годин та діапазоном пробігу у майже 415 кілометрів;
– продуктивній P90D.

За словами Тараса Назарука, в перспективі автосалон матиме можливість якісно обслуговувати автомобілі клієнтів завдяки роботі сертифікованих майстрів.

На презентацію прийшли чимало автолюбителів. На відвідувачів очікувала фотосесія, фуршетний стіл і розіграш 50% знижки на доставку автомобіля у компанії “Volt”.