Христина родом з Калуша. Зараз навчається у Львові. Об’їздила дуже багато країн за невеликий проміжок часу. А нещодавно автостопом мандрувала у Пальму де Мальорку в Іспанії, за 17 днів протративши всього 300 євро.

“Цоколь” – це мистецьке об’єдання, яке хоче посприяти культурному розвитку Франківська, – розповідає співорганізатор Ольга Фокаф. – Зараз ми розробляємо паралельно кілька проектів. Зокрема, готуємо соціальний ролик, щоб показати Івано-Франківськ під новим кутом зору, сучаснішим.”

“Travel club” здобув велику популярність в Україні та закордоном, зараз стартує в Івано-Франківську. Це інформаційний майданчик, де можна дізнатись секрети дешевих мандрівок, безпечного автостопу та пошуку житла. Зустрітись та поспілкуватись із досвідченими мандрівниками, отримати навички виживання та першої медичної допомоги, обговорити проблемні питання. У планах “Travel Club IF” – спільні екскурсії та поїздки. А ще, саме з тут кожен може поділитись свої досвідом і розказати свою історію про подорожі. 

Щоб взяти участь у зустрічі, потрібно попередньо зареєструватися ТУТ.

Зустріч клубу мандрівників відбудеться у приміщенні краєзнавчого музею (в приміщенні Ратуші) по вулиці Галицькій, 4а в Івано-Франківську.