tk-marysuch-afisha-web

Людина потребує ще й їжі, сну та відпочинку. І все це повинно бути максимально зручним, комфортним і, бажано, дешевим. Європейські гості до цього уже звикли, та й українські потроху звикають – принаймні, буваючи за кордоном, мають уже із чим порівняти. І вибрати теж. Тому завданням власників готелів та ресторанів, а також їх співробітників є максимальне забезпечення всіх потреб та вимог людей, що приїхали відпочити. Питання в тому, як зробити це найкращим, найшвидшим та найдешевшим (без втрати якості, звичайно ж) способом? Цьому можна навчитись.

Спеціально для власників туристичної інфраструктури, адміністраторів, маркетологів, менеджерів по підбору та навчанню персоналу відбудеться семінар «5 секретів навчання в ресторанно-готельному бізнесі».

Організатором семінару є Туристична країна, – проект, що займається розвитком туризму нашого регіону. А поділиться знаннями та досвідом спеціально запрошений бізнес-тренер Оксана Марусич. У неї в доробку більше 20 років досвіду у сфері продажів, 7 років тренерської та консультативної роботи у сфері ефективних продаж, якісного сервісу, комунікацій та управлінні конфліктами, ряд успішно реалізованих проектів.

На семінарі ви довідаєтесь як правильно підібрати та навчити персонал, як створити неповторний стиль обслуговування, як підвищити та втримувати рівень сервісу належним чином, як ефективно налаштовувати взаємини між керівником, обслуговуючим персоналом та клієнтом.

Тренінг проходитиме 2 березня 2015 р у готелі «Надія» з 11:00 до 17:00 з невеличкими перервами, на яких учасники зможуть обмінятися досвідом та поспілкуватися з лектором у неформальній обстановці. Участь у тренінгу коштує 300 гривень.

Для всіх зацікавлених додаткова інформація за наступними координатами:тел. 0684014955

e-mail: [email protected].

Деталі події: https://www.facebook.com/events/956034597740368.

Зареєструватись на подію можна за формою: http://goo.gl/oVpEir