Результат пошуку зображень за запитом "sexy tattoo"

фото ілюстративне

Назва проекту “Тавро” – це не лише про “мітку”, що лишається на тілі на все життя, але й про тавро / клеймо / стереотип, що супроводжує татуювання та судження суспільства про нього у різних аспектах. Попри факт інтеграції цієї індустрії в світовий музейний простір ще в минулому столітті, сьогодні в Україні татуювання досі носить тавро «хіба?». «Хіба це мистецтво?» – фраза, якою умовно можна охарактеризувати місцеву полеміку на рахунок того, куди, все-таки, віднести цей вид діяльності – в категорію ремесла / креативної індустрії чи категорію мистецтва, пишуть Версії з посиланням на WestNews.

“Тавро – це мітка яка асоціюється в нас з татуюванням. Але це слово має два значення, це може бути клеймо, наліпка. Татуювання стає популярним. Кожна виставка – це є дослідження. Завдяки цим роботам ми можемо показати, що татуюванням може бути не лише на тілі. У нас представлено два художники. Татуювання – це все таки мистецтво”, – розповіла Анна Потьомкіна, кураторка проекту.

«Для мене татуювання означає показ свого внутрішнього я. Ти не закриваєшся, показуєш який ти є», – каже Влад Дзвідзінський, майстер тату.