Результат пошуку зображень за запитом "ДНІСТЕР"

 

Захисники Дністра розширюють свою географію.
Годину тому завершилася зустріч фрілансерів National Geographic, які пишуть про Дністровський каньйон, із мешканцями Городниці. Гості захопилися краєвидами і взяли участь у малесенькому міжнародному тримовному флешмобі.
Жодній потворі в людській шкірі не вдасться ГЕСами затопити обійстя неповторних Дарія Та Андрій КучмеїМаріанна Карп’як-Кучмей, для яких Дністер, мов рідний батько.
Як завжди, на вістрі народної боротьби і “Край” – Любов Левінська та Ihor Terletskyy. З першого знайомства полюбили фантастичну ріку і Sasha Burshteyn із Нью-Йорка, і Бен Уокер із Філадельфії.
Відео Marianna Terletska, – пише  Газета “Край”.

Міжнародний флешмоб "Захисти Дністер!"

Захисники Дністра розширюють свою географію. Годину тому завершилася зустріч фрілансерів National Geographic, які пишуть про Дністровський каньйон, із мешканцями Городниці. Гості захопилися краєвидами і взяли участь у малесенькому міжнародному тримовному флешмобі.Жодній потворі в людській шкірі не вдасться ГЕСами затопити обійстя неповторних Дарія Та Андрій Кучмеї, Маріанна Карп'як-Кучмей, для яких Дністер, мов рідний батько. Як завжди, на вістрі народної боротьби і "Край" – Любов Левінська та Ihor Terletskyy. З першого знайомства полюбили фантастичну ріку і Sasha Burshteyn із Нью-Йорка, і Бен Уокер із Філадельфії. Відео Marianna Terletska.

Опубліковано Газета "Край" 16 червня 2018 р.