Представники клубу презентували новачків, поспілкувалися з журналістами та запросили останніх на відкрите тренування команди.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що головне завдання залишається незмінним  – вийти у першу лігу.

“Ми будуємо команду не на один рік, а на перспективу, це дуже важливо. Політика МФК “Прикарпаття” залишилась незмінною – підтримка місцевих гравців з нашого міста та області. Хочемо, щоб гра у складі нашої команди стала хорошою базою для гравців, для їх подальшої спортивної кар’єри. Пріоритетним завдання для команди на цей сезон залишається потрапити у першу лігу і для підготовки команди виділено 6 млн. грн.”, – сказав очільник Івано-Франківська.

Також він зазначив, що змінилися не лише цілі, але й проблеми для команди, зокрема фінансування, адже переважно Команда Рідного Краю фінансується з бюджету і хотілось би залучати більше коштів від спонсорів та меценатів. Він звернувся до багатих людей міста з проханням долучатися до фінансування футболу, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Головний тренер “Прикарпаття” Володимир Ковалюк нагадав, що перший домашній матч, який відбудеться 31 березня на “Хет-трик арені”  пройде без глядачів, а вже у наступних поєдинках команда розраховує на підтримку вболівальників.

Також коуч розповів про те, як команда готувалася до весняної частини сезону 2017/2018 років та зазначив, що команда, не зважаючи на погодні умови та інші обставини готова до сезону добре.

Президент клубу Василь Ольшанецький сказав, що той факт, що перший домашній матч відбудеться на “Хет-трик арені” є позитивним, незважаючи на те, що він пройде без глядачів, адже стадіон закритий сіткою і вболівальники зможуть переглядати його за територією стадіону.

На завершення були презентовані новачки івано-франківського клубу:  Іван ПіцанРоман Борисевич,  Андрій Вацеба та Петро Ковальчук.

Останній зазначив, що дуже радий повернутися до Івано-Франківська та готовий виконувати поставлені керівництвом завдання на радість вболівльників Команди Рідного Краю.

Після закінчення прес-конференції відбулося відкрите для ЗМІ тренування команди. Журналісти мали можливість поспілкуватися з гравцями івано-франківського клубу та спостерігати за тим, як триває підготовка до першого офіційного матчу МФК  “Прикарпаття” в 2018 році.